Szkolenie pilotażowe

06.12.2013
Szkolenie pilotażowe przy użyciu symulatora TM Symulator S 1.0

tmsymulators

| W dniach 5-6 grudnia br. w Centralnym Ośrodku Sportu mieszczącym się na warszawskim Torwarze, odbyło się pierwsze, pilotażowe szkolenie pt. „Zarządzanie obiektami sportowymi” z wykorzystaniem symulatora TM Symulator S 1.0. Wzięli w nim udział dyrektorzy COS’ów z całej Polski. Szkolenie zostało zorganizowane przez Polski Oddział Instytutu Zarządzania Nieruchomościami IREM Polska.

W pierwszej części spotkania, uczestnicy zostali wprowadzeni w tematykę zarządzania nieruchomościami o specjalizacji sportowej. Następnie wzięli udział w pracach na symulatorze szkoleniowym rozwiązując kilkanaście zadań o zróżnicowanym stopniu trudności. Zagadnienia obejmowały moduły: zarządzania, prawa, techniki, bezpieczeństwa oraz finansów. Dodatkowo wprowadzone zostały także zadania z zakresu marketingu.

Uczestnik rozwiązujący casusy za pomocą symulatora, wkracza w wirtualny świat, ale rozwiązuje realne problemy decyzyjne bazując na rzeczywistych danych zaczerpniętych z GUS. Wartością dodaną jest także możliwość porównania własnych doświadczeń zawodowych z rozwiązywanymi zadaniami.

Szkolenie dla dyrektorów Centralnych Ośrodków Sportowych zapoczątkowało pierwszy w Polsce cykl szkoleń opartych na symulatorze szkoleniowym wykorzystującym nowoczesne technologie informatyczne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Komentowanie jest wyłączone