Szkolenie dla studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

03.04.2014
Szkolenie dla studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie

 

| W dniu 3 kwietnia br. mieliśmy ogromną przyjemność przeprowadzić demonstracyjne szkolenie z zarządzania obiektami sportowymi dla studentów kierunku „Zarządzanie” ze Szkoły Głównej Handlowej z wykorzystaniem symulatora do nauki zarządzania tego typu obiektami TM Symulator S 1.0.sym

Studenci rozwiązali po jednym zadaniu tematycznym z pięciu obszarów kompetencyjnych tj. zarządzania, prawa, finansów, techniki i bezpieczeństwa. Przed rozwiązaniem każdego zadania zostali wprowadzeni w tematykę zagadnienia, jej ważność dla funkcjonowania obiektu sportowego oraz otrzymali wskazówki wspomagające zmierzenie się z problemem decyzyjnym. Po rozwiązaniu każdego z zadań, zostały omówione jego wyniki wraz z uzasadnieniem.

Symulator szkoleniowy został przyjęty z dużym zainteresowaniem, a jego funkcjonalności i zastosowania wysoko ocenione. Co więcej, studenci dostrzegli zasadność wprowadzenia na rynek tego typu narzędzia i wykazali spore zainteresowanie tematyką nieruchomości sportowych w dalszej karierze zawodowej.

Komentowanie jest wyłączone